Přeškolení kapitánů

Mnoho z Vás vlastní chorvatský průkaz a dlouho jste s ním vystačili, dokonce i jinde než v Chorvatsku. Doba se však změnila. Cizí státy si průkazy začínají hlídat a chorvatský přestaly uznávat. Už nejeden klient si nemohl půjčit loď a posílali jsme za ním našeho skipera.

Připravili jsme pro Vás přeškolení tak, aby jste mohli složit zkoušky u Ministerstva dopravy. Je těžké sladit Vaše „počáteční“ znalosti. Někteří plují více, někteří méně. Proto jsme se rozhodli pro následující metodiku přeškolení:

POVINNÁ ČÁST:
- plnohodnotný kurz navigace. Ten Vás připraví k vypočítání navigačního příkladu, který je důležitou vstupní metou ke zkoušce.

Dále Vám nabízíme test, který Vám pomůže zodpovědět otázku, zda potřebujete nastudovat i další předměty nebo Vám Vaše znalosti stačí. Tento test obdržíte při přihlášení se.

NEPOVINNÁ ČÁST:
Ke zkoušce musíte znát:
- COLREG
- plavební nauku
- meteorologii

ZBÝVÁ:
- zdravověda
- angličtina

JAK SE PŘIHLÁSIT?
Přihlašte se na první a povinný předmět: Navigace. Obdržíte test. Ten si proveďte. Pomocí něj se dále rozhodněte, jaké přednášky navštívíte a napište nám. My pak pro Vás připravíme všechny potřebné materiály.

CENA:
NAVIGACE (povinný předmět): 1.500,-
Jakýkoliv druhý předmět: 1.250,-
Jakýkoliv další předmět: 1.000,-

TERMÍN:
Povinná část: Pá 31.01. v 17 hod
Nepovinná část: So: 9 – 20 hod
.                           Ne: 9 – 16 hod

MÍSTO:
Kurz probíhá v hotelu Globus, přízemí, meeting room, adresa: Gregorova 2115/10, Praha 4. Před hotelem je možné zaparkovat. Pokud pojedete metrem, vystoupíte na stanici Roztyly a půjdete podél lesa do kopce asi 8 min. pěšky.